Her hafta Digikey, Mouser ve Farnell firmalarından yüklememiz mevcuttur.Ayrıca her türlü elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.Amerika ve Avrupa’da çalıştığımız birçok yetkili kaynaktan alımlarınıza konsolide bir servis sunmaktayız.Bu sayede Avrupa ve Amerika kanallarından hem en uygun fiyatı bulabilmekte hem de tüm elektronik komponent stoklarına erişim sağlamaktayız.

Amerika ve Avrupa Yüklemelerimizin Avantajları

Yarı iletken grubunda çok uygun fiyatları sizlere sağlıyoruz.Parçaları direkt üreticiden veya Avrupa ve Amerika'da bulunan farklı stoklu global ve yerel distribütörlerden firmamızın özel indirimli fiyatıyla sağlıyoruz. (Digikey-Farnell, Newark-Pei Genesis-Arrow-Mouser-TTI-Future-Avnet-Rochester-Rutronik-NAC Semi-Verical vs. gibi) Ayrıca ürünler için Cofc sağlıyoruz.

Pratik bir işleyişe sahip olan Amerika yüklemelerimiz bu sayede müşterilerimiz açısından zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor.Firmamız Amerika’dan haftalık olarak düzenli bir şekilde yükleme hizmeti sunarak ülkemizdeki ve diğer ülkelerdeki müşterilerimize garantili, kaliteli ve güvenilir bir şekilde ürün teslimatını gerçekleştiriyor.Dünyanın en büyük elektronik komponent disribütörlerinden olan Farnell, Mouser, Arrow ve Digi-Key’den düzenli olarak express yüklemelerimizle, ihtiyaç duyulan ürünlerin tedariğini çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Amerika yüklemelerimizden geniş ödeme seçeneklerimiz üzerinden hizmet alabilirsiniz.Bu sayede bu profesyonel yüklemelerimizde ödemelerinizi tercihiniz doğrultusunda EFT/Havale ve tüm kredi kartlarınız üzerinden ek komisyonsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında Amerika yüklemelerimizde merak ettiğiniz diğer ayrıntılar hakkında uzman kadromuz üzerinden detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz.Her zaman güven ilkesini ön planda tutan firmamız.sahip olduğu iş ahlakı ile çalışanlarıyla beraber her zaman müşteri memnuniyetini hedefler.

Konnektör, kablo, elektromekanik, mil-spec gruplarında ise direkt üretici ile özel fiyatlarımızla çalışmaktayız.Bu gruplarda hem stok hem de fiyat avantajı sağlıyoruz.

Konnektörler : Circular konnektörler, D38999/... serileri, Mil-STD QPL konnektörler, Souriau-Sunbank 27, 28, 29, 30, 31, 32 (Arinc 600- EMEA, Asia) . Glenair markasında direkt üretici kaynaklı çalışıyoruz. Lemo ve ITT Cannon konnektörler

Kablo : Heat-Shrink, Sleeving ürünler: Mil-STD ürünler; Bu serilerden bazilari: M16878, M17/RG, M27500, MS20995, M818322, MS25471, AA59551.

Ayrica TE Connectivity kablo ve heat-shrinklerde stok ve fiyatta avantaj sağlıyoruz.

Amerika menşei elektromekaniklerde, magneticslerde genis stok ve iyi fiyatlar sunmaktayız.

Honeywell sensörler icin özel fiyatımız bulunuyor.

DMC, TE Connectivity, 3M, Weller, IDEAL toollarda rekabetçi fiyatlarımız bulunuyor. Direkt üretici kaynaklı çalışıyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.