FİDERSAN olarak MOUSER’dan düzenli yüklemeler gerçekleştirmekteyiz.

Mouser; merkezi ABD Texas’ta bulunan 1983’te kurulmuş, yarı iletkenler, ara bağlantılar, pasifler, elektrik, elektronik ve elektromekanik komponentler alanında dünyanın en önde gelen yetkili distribütör firmalarından biridir. Mouser, geniş stok avantajı ile ürünleri direkt stoktan, garantili ve orijinal olarak hizmete sunmaktadır. Mouser, 2000 yılında dünyanın önde gelen bir diğer yetkili distribütörü TTI ile ortaklık ilişkisine girmiştir. Her iki şirketin dağıtım pazarındaki küresel varlığı birbirine katkı sağlamıştır ve günümüzde Mouser, sektörde yenilikçi tasarımları, en yeni ürünleri geniş ürün yelpazesiyle sunarak küresel olarak büyümeye devam etmektedir. Kapsamlı ürün yelpazesi ve tedarik zinciri çözümleri sayesinde dünya çapında tercih edilen distribütörlerdendir.

Mouser Distribütörlüğündeki Bazı Markalar

Mouser, 3M, 4D LCD, AB Connectors / TT Electronics, ABB, Abracon, Active-Semi / Qorvo, ADI (Analog Devices Inc.), Advantech, AIM (American Iron and Metal), AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions, Alden / Amphenol, Alpha (Taiwan), Altera / Intel, AMP Connectors / TE Connectivity, Amphenol, Analog Devices Inc., BEI Sensors / Sensata, BC Components / Vishay, Bosch, Deltron, Fujitsu, Henkel, Honeywell, KEMET Electronics, MEAN WELL, Melexis, Molex, Murata, Neutrik, Nexperia, Omron, OSRAM Opto Semiconductors, Panasonic, Raspberry Pi, TE Connectivity, Vishay, Würth Elektronik gibi elektronik komponent markalarının resmi distribütörüdür. Mouser, 1 milyon fit kare tesis büyüklüğüne sahiptir.2500’den (küresel) fazla çalışanı bulunmaktadır. AS9100D / ISO9001: 2015 - TUV 951 13 6404, Uzm. 2018/09/14 sertifikaları vardır.

Mouser‘dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Mouser’dan talep etmiş olduğunuz ürünlerin üretici kodlarını ve adetlerini tarafımıza e-mail yoluyla göndermeniz yeterlidir. Talepleriniz en kısa sürede, Mouser Türkiye Sorumlusu Onur Taşdibek’in liderlik yaptığı uzman satış ekibimiz tarafından cevaplanacaktır. Mouser Türkiye’den belirleyeceğiniz ihtiyacınız olan malzemeleriniz için listelerinizi ürünleri info@fidersan.com mail adresimize göndermenizi rica ederiz.

FİDERSAN yüksek adetli ihtiyaçlarınızda özel fiyat desteği vermektedir. Firmamız diğer distribütörlere ve Mouser Türkiye Distribütörü’ne göre rekabetçi fiyatlar vermektedir.

Mouser Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Banka Transferi (Eft/Havale) – Kredi kartı

Mouser Türkiye Yüklemeleri İçin Teslim Süresi Nedir?

Mouser’dan düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Her hafta Cuma gününe kadar sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 5 - 8 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize, tercih etmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderilmektedir.

Mouser Türkiye Siparişlerinde Vadeli Çalışabilir miyiz?

İlk çalışmalarımızda peşin olarak çalışmaktayız. Mouser’dan talep etmiş olduğunuz ilerleyen siparişlerinizde vade talebiniz değerlendirilecektir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, MOUSER, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.