FİDERSAN olarak, Digi-Key’den düzenli yüklemeler gerçekleştirmekteyiz.

Digikey, merkezi ABD Minnesota’da bulunan, 1972 yılında kurulmuş, dünyanın önde gelen elektrik, elektronik ve elektromekanik komponent distribütör firmalarından biridir. Kurulduğu tarihten günümüze kadar hızla büyüyen Digikey, geniş ürün yelpazesi ile ürünleri direkt stoktan hizmetinize sunar. Minimum bir adet sınırı olmadan, istediğiniz adetlerde ürün siparişi verebilmenize imkan sağlar. Tüm ürünleri garantili ve orijinal olarak hizmete sunmaktadır. Digikey, geniş stok avantajı ile bir günde 18.000 sipariş yüklemesi yapmaktadır. Digi-Key bu durum da istemiş olduğunuz ürünlere, kaliteli ve güvenilir standartlarda en kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktadır.

Digikey Distribütörlüğünde Bulunan Bazı Markalar

Digi-Key, distribütörlüğündeki bazı markalara örnek verecek olursak; Abracon LLC., AC Electronics, AC Electronics, Accelerated / Digi International, Adafruit, ADI (Analog Devices, Inc.), Advanced, Advantech, Amphenol, Allegro MicroSystems, Alpha Wire, Antenova, Arduino, Atmel, Bel Fuse, Inc., Bourns, Inc., Broadcom, Citizen Electronics Co., Ltd., Cree, Eaton, EPCOS (TDK), Fairchild (ON Semiconductor), Fair-Rite, Freescale, Grayhill, Harwin, Hirose, Honeywell, ITT Cannon, IXYS, JST, KEMET, Keystone, Kingbright, LEMO, Linear, Littelfuse, Mean Well, Melexis, Microchip Technology, Microsemi, MikroElektronika, Molex, Murata, Nichicon, Nordic, NXP, Ohmite, Omron, OSRAM, Panasonic, Phoenix Contact, Richtek, ROHM Semiconductor, Samtec, Schurter, Seeed, Sensata, Sierra, Silicon Labs, SparkFun, Spec Sensors, TDK, TE Connectivity, Telit, Toshiba, u-blox, Vicor, Vishay, WIZnet, Würth, Yageo gibi 1.200’den fazla elektronik komponent markasının resmi distribütörüdür. Led, sensor, kitler, roleler, indüktör, kondansatörler, gibi 1.000.000 dan fazla aktif ve pasif elektronik komponent ürün çeşidini stok olarak bulunduran Digikey, 65.032 m2 'nin üzerinde bir fabrika alanında operasyonlarını yürütmekte ve 3.400'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Digikey, dünya çapında 170 ülkeye malzeme gönderimi yapmaktadır.

Digi-Key’ den Nasıl Sipariş Verebilirim?

Digi-Key’den talep etmiş olduğunuz ürünlerin üretici kodlarını ve adetlerini tarafımıza e-mail yoluyla göndermeniz yeterlidir. Talepleriniz en kısa sürede uzman satış ekibimiz tarafından cevaplanacaktır. Digikey, Türkiye’den belirleyeceğiniz ihtiyacınız olan malzemeleriniz için listelerinizi ürünleri info@fidersan.com mail adresimize göndermenizi rica ederiz.

FİDERSAN yüksek adetli ihtiyaçlarınızda özel fiyat desteği vermektedir. Firmamız diğer distribütörlere ve Digikey Türkiye Distribütörü’ne göre rekabetçi fiyatlar vermektedir.

Digikey Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Banka Transferi (Eft/Havale) – Kredi kartı

Digikey Türkiye Yüklemeleri İçin Teslim Süresi Nedir?

Digi-KEY'den her hafta düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Her hafta perşembe gününe kadar sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 5 - 8 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize, tercih etmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderilmektedir.

Digikey Türkiye Siparişlerinde Vadeli Çalışabilir miyiz?

İlk çalışmalarımızda peşin olarak çalışmaktayız. Digikey’den talep etmiş olduğunuz ilerleyen siparişlerinizde vade talebiniz değerlendirilecektir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.