FİDERSAN olarak FARNELL’den düzenli yüklemeler gerçekleştirmekteyiz.

Farnell; İngiltere ve Belçika'daki bölgesel dağıtım merkezlerinden, elektrik, elektronik ve elektromekanik komponent ürünlerinin hizmetini sağlayan distribütör firmalardan biridir. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika genelinde faaliyet gösterir. 3000’den fazla tedarikçiden, 900.000’den fazla çeşit sağlayan geniş stok ağına sahiptir. Elektronik ürün dağıtımında 80 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Farnell minimum bir adet sınırı olmadan istediğiniz adetlerde ürün siparişi verebilmenize imkan sağlar. Prototip ve testten üretim ve bakıma kadar tasarım aşamalarını destekleyen ürünleri hizmetinize sunmaktadır. Farnell, sektördeki lider üreticilerle direkt ilişkileri sayesinde en yeni teknolojiye sahip kaliteli ve orijinal ürünlere ulaşmanızı sağlar.

Farnell Bünyesinde Bulunan Bazı Markalar

Farnell, RENESAS, RASPBERRY-PI, ROHM, TE CONNECTIVITY, PANASONIC, AB ELEKTRONIK, ABB, AIM-TTI INSTRUMENTS, ANALOG DEVICES, AMPHENOL, AMETEK, ALPHA ELECTRONICS, AVNET, BATRON, DELL, DELTRON COMPONENTS, DIGITRON, ECLIPSE, EPSON, FUJI ELECTRIC, FUJITSU, GENIUS, GENTEQ, HARTMAN - TE CONNECTIVITY, HOLTEK, HONEYWELL, INTEL, KEMET, KEYSTONE, LOGITECH, MAKITA, MICROCHIP, MICRON, MICROSEMI, MOLEX, MITSUBISHI ELECTRIC, N-TRON, NANOTEC, NEC, NEUTRIK, NEXPERIA, NORCOMP, OMRON, OSRAM, PHILIPS, PHOENIX CONTACT, ROHM, SEMTECH, VISHAY, WURTH ELEKTRONIK, YAGEO vb. elektronik komponent markasının distribütörüdür.

Ayrıca Farnell, Kuzey Amerika'da Newark olarak faaliyet göstermektedir. Asya Pasifik'te ise Element14 olarak faaliyet göstermektedir.

Farnell’den Nasıl Sipariş Verebilirim?

Farnell’den talep etmiş olduğunuz ürünlerin üretici kodlarını ve adetlerini tarafımıza e-mail yoluyla göndermeniz yeterlidir. Talepleriniz en kısa sürede uzman satış ekibimiz tarafından cevaplanacaktır. Farnell Türkiye’den belirleyeceğiniz ihtiyacınız olan malzemeleriniz için listelerinizi ürünleri info@fidersan.com mail adresimize göndermenizi rica ederiz.

FİDERSAN yüksek adetli ihtiyaçlarınızda özel fiyat desteği vermektedir. Firmamız diğer distribütörlere ve Farnell Türkiye Distribütörü’ne göre rekabetçi fiyatlar vermektedir.

Farnell Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Banka Transferi (Eft/Havale) – Kredi kartı

Farnell Türkiye Yüklemeleri İçin Teslim Süresi Nedir?

Farnell 'den her hafta düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Her hafta cuma gününe kadar sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 5 - 8 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize, tercih etmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderilmektedir.

Farnell Türkiye Siparişlerinde Vadeli Çalışabilir miyiz?

İlk çalışmalarımızda peşin olarak çalışmaktayız. Farnell’den talep etmiş olduğunuz ilerleyen siparişlerinizde vade talebiniz değerlendirilecektir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, FARNELL, FARNELL, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.