Uzak Doğu ofisimizden düzenli olarak yüklemelerimizi gerçekleştiriyoruz.Ürünleri direkt üreticiden veya yıllardır düzenli olarak çalıştığımız güven ilişkisi kurduğumuz brokerlardan tedarik ediyoruz. Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız profesyonel kadrosu ve geniş ağı sayesinde hızlı bir şekilde tedarik hizmetleri sunuyor.Bu sayede müşterilerimize en kaliteli ve garantili elektronik ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan uzman kadromuz ile çalışmalarınızın parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uzak Doğu’dan Rekabetçi Fiyatlar

Uzak Doğu’da en uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.Direkt üreticiden veya düzenli olarak çalıştığımız güven ilişkisi kurulmuş brokerlardan ürün tedariği yapıyoruz.Shenzhen, Hong Kong ve Taiwan'daki kaynaklarımız aracılığı ile Uzakdoğu pazarını çok yakından takip ediyor, alanında uzman çalışanlarımız ile yurt dışı teslim veya Türkiye deponuza malzeme teslimatları ile hizmet veriyoruz.Geniş ürün yelpazemizdeki başlıca malzemeler Güç Yarı İletkenleri, Pasif Komponentler, Elektromekanik Komponentler, Entegre Devreler ICs, Konnektörler, Arabağlantılar, Kablolar, Teller ve Takımları,Maker Ürünleri, TFT & LCD & LED Displayler, Kablosuz & IOT Çözümler, Led, Güç, Devre Koruma, PCB ’dir.

Ayrıca sizlere uygun fiyatlı alternatifler bulabiliriz.Örneğin bir konnektör veya kapasitor kullanıyorsunuz, aynı özelliklerde Çin menşei muadil bularak maliyet düşürmenizi sağlıyoruz.

Uzakdoğu’dan düzenli olarak yaptığımız yüklemeler ile prototip veya çok adetli PCB siparişlerinizde, müşterilerimize güvenilir uygun fiyatlı PCB ithalatı gerçekleştiriyoruz.Uzman kadromuz, ihtiyacınız olan PCB’ler için detaylı çalışmalar yaparak ürünlerin en kısa sürede teslimatını gerçekleştirmektedir.

Hizmet İşleyişimiz

Tedariğini gerçekleştirdiğimiz ürünler önce orijinalliği test edilip, onayı alındıktan sonra gönderimi gerçekleştirilmektedir.Uzak Doğu’da sadece orijinal ürün tedariği yapan firmalar ile çalışmaktayız.Üretimden kalkmış, stok sorunu yaşanan (obsolete) ürünleri bulma konusunda uzman olan ekibimiz sizlere destek olmaktadır.

ISO 9001 standartlarının gereğini yerine getiren firmamız müşterilerimize taahhüt ettiğimiz hizmet kalitesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Elektronik komponent alanında sektör de öncü gösterilen yenillikçi ve özgün olmayı hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetni daima ön planda tutar. İş süreçlerimizde tüm çalışanlarımız için yetkinliklerini arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesini, müşterilerimizle beraber büyüyen ve gelişen bir firma olmayı, tüm süreçlerimizde yenilikleri yakından takip etmeyi, inanç ve kültür değerlerine bağlı kalarak ülkemiz için değer sağlayan bir kuruluş olmayı belirlemiştir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.