FİDERSAN olarak Arrow’dan düzenli yüklemeler gerçekleştirmekteyiz.

Arrow, Centennial, Colorado merkezli, elektrik, elektronik ve elektromekanik komponent tedariği sağlayan bir Amerikan şirketidir. Arrow Elektronik sektördeki kariyerine 1935 yılında Manhattan'da Arrow Radio ismiyle bir perakende satış mağazası kurarak başlamıştır. Bir süre sonra firma yeni parçalar satmak için franchise aramalarına başladı. Arrow'u franchise eden ilk üreticiler RCA ve Cornell Dubilier olmuştur. İşletme, 1946'da Arrow Electronics, Inc. olarak kurulmuştur. Arrow, 1950’lerden itibaren hızla büyümeye başlamıştır. Şirket merkezini 2011 yılında Centennial, Colorado'ya taşımıştır. Arrow, günümüzde 80 ülkede 470 den fazla lokasyondan oluşan tedarik ağıyla müşterilerine kaliteli ve orijinal ürün temini hizmeti sağlamaktadır.

Arrow Electronics Firması Bünyesinde Bulunan Bazı Markalar

Arrow Electronics, Abracon, Aimtec, Amphenol, Crydom, Fujitsu, Harting, Honeywell, KEMET, Keystone, microGen Systems, Inc. , Microsemi, Molex, Murata, NXP Semiconductors, Neutrik, Nexperia, Nuvoton, Omron, OSRAM, Panasonic, PHOENIX, Quectel , Raspberry Pi, Samtec, Semikron, Smiths Interconnect, STMicroelectronics, TE Connectivity, Texas Instruments, TT Electronics, Vishay, Yageo gibi elektronik komponent markalarının resmi distribütörüdür. Arrow, sahip olduğu kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde talep etmiş olduğunuz ürünleri stok avantajı ile hizmetinize sunar. 2019 Fortune 500 listesine göre Arrow, toplam gelire göre en büyük Amerika Birleşik Devletleri şirketlerinin 109. Sırasında yer almaktadır. Çalışan sayısı 20.100 üzerindedir.

Arrow’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Arrow’dan talep etmiş olduğunuz ürünlerin üretici kodlarını ve adetlerini tarafımıza e-mail yoluyla göndermeniz yeterlidir. Talepleriniz en kısa sürede uzman satış ekibimiz tarafından cevaplanacaktır. Arrow Türkiye’den belirleyeceğiniz ihtiyacınız olan malzemeleriniz için listelerinizi ürünleri info@fidersan.com mail adresimize göndermenizi rica ederiz.

FİDERSAN yüksek adetli ihtiyaçlarınızda özel fiyat desteği vermektedir. Firmamız diğer distribütörlere ve Arrow Türkiye Distribütörü’ne göre rekabetçi fiyatlar vermektedir.

Arrow Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Banka Transferi (Eft/Havale) – Kredi kartı

Arrow Türkiye Yüklemeleri İçin Teslim Süresi Nedir?

Arrow'dan her hafta düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Her hafta cuma gününe kadar sipariş verdiğiniz ürünler ortalama 5 - 8 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize, tercih etmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderilmektedir.

Arrow Türkiye Siparişlerinde Vadeli Çalışabilir miyiz?

İlk çalışmalarımızda peşin olarak çalışmaktayız. Arrow’dan talep etmiş olduğunuz ilerleyen siparişlerinizde vade talebiniz değerlendirilecektir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.