Maker Ürünleri

Arduino ve Raspberry Pi ürünleri donanım ve yazılım temelli ürünlerdir.Gelişen teknoloji ile mükemmel projelerin hazırlanması için bu ürünlere ihtiyaç vardır. Oluşturulacak projeye göre hazır olarak tasarlanmış arduino ve raspberry ürünleri vardır. Veya farklı yazılımlar ekleyebilmek için kendi arduino ve raspberry devrelerinizi hazırlayabiliyorsunuz. Bu kartların oluşturulması için gerekli komponentlerin tedariğini sunan firmamız, tüm ürünlerde tedarik ve stok garantisi sunmaktadır. Bu kartlar ile Drone, otomasyon sistemleri, robotik cihazlar, akıllı sistemler, uzaktan kumandalı araçlar başta olmak üzere birçok teknolojik proje hazırlanmaktadır. Ülkemizde bu konuda özellikle resmi kurumlarda ciddi çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalarda komponent tedariğine ihtiyaç duyulmaktadır. Orijinal Arduino, Arduino Shield, Arduino Gsm ve Gps, Arduino Lilypad, Raspberry Pi, Röle Kartları, aksesuarları başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm Ardıino ve Raspberry Pi ürünleri haftalık yüklemelerle müşterilerimize stok sorunu yaşatmadan sunduğumuz komponentlerdir. Bu komponentlerin üretildiği global firmalarla sürekli iletişim halinde olan Fidersan tedarik firmamız uygun ve düşük maliyetli ürünlerin müşteriye sunulması için tüm distribütörler ile iletişim halindedir.

Rekabetçi Fiyatlarla Arduino Ve Raspberry Pi Ürün Tedariği Sağlıyoruz

Dünya üzerinde farklı ülkelerdeki kanalarımızla Arduino ve Raspberry Pi tedariği yapıyoruz.

Özellikle Amerika,Uzakdoğu ve Avrupa kanallarımızla direkt iletişim halinde olarak, ürünleri direkt üreticilerden almak tedarik hizmetimizin en önemli parçasıdır. Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörlerden özel anlaşmalarımızla satış olanağı sunan firmamız ayrıca bu ürünler için hızlı ve zamanında teslimat olanağı sağlıyor.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Fidersan Pcb-Dizgi ve Yazılım Çözümleri

Fidersan elektronik ve elektromanyetik ürünlerin tedariği kadar yazılım, tasarım ve üretim süreçlerinde de müşterilerine profesyonel destek sunarak sektördeki rekabet ortamında farkını ortaya koymaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Muadil ürün hizmetlerimiz ve üretimi durdurulan komponent ürünlerinde müşteriye özel üretim garantisi vererek sektörlerde oluşabilecek tedarik sorunlarına yeni bir bakış açısı getirmekteyiz.Fidersan kaliteli, profesyonel tedarik hizmetlerinde lider firma özelliği ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile güven veriyor.