Elektromekanik Komponentler

Elektromekanik komponentler, elektriksel devrelere bağlantı sağlamak amacı ile tasarlanan elektronik malzemelerdir. İç ve dış devrelerde hareket ve veri akımı sağlamak amacı ile kullanılır. Röle, röle soketleri, Fanlar, Potansiyometre, Switchler, RF ürünleri, Elektromanyetik pompalar, Ses ürünleri ve İzolasyon ürünleri bu kapsamda birçok sektörde ihtiyaç duyulan komponent çeşitleridir. Arge, Savunma, Medikal, Endüstriyel Otomasyon, Otomotiv ve Akıllı Sistem Teknolojilerinin ihtiyaç duydukları elektromekanik komponentlerin tedariğinin düzenli bir şekilde sağlanmasının önemli olduğu sektörler için profesyonel tedarik hizmetleri veriyoruz. Bu ürünlerin üretimini yapan dünyaca ünlü üreticiler vardır.Ürünlerin Fidersan gibi global anlamda hizmet veren yetkili firmalar tarafından tedarik edilmesi de, parçaların uyumlu ve kaliteli olması bakımından önemlidir.

Güçlü Tedarik Ağı İle Stok Sorunu Yok

Fidersan dünyaca ünlü üretici firmalardan direkt ve düşük maliyetli tedarik olanakları sağlamak amacı ile Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu tedarik kanallarıyla stok ve zaman sorununu ortadan kaldırıyor. İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm elektronik ve elektromekanik komponent çeşitleri haftalık yüklemelerle karşılanmaktadır.Tedarik hizmetlerimizde avantajlı fiyatlar sunan güvenilir brokerler ile çalışarak müşterilerimiz için en ekonomik fiyatı sunan firmalardan alım yapıyoruz. Sipariş edilen her ürün kendi ofislerimizde onaylandıktan sonra müşterilere teslim ediliyor. Elektromekanik ürünlerin bazılarında üretim durdurulur. Ancak müşterinin kendi mekanik sistemini çalıştırabilmesi için parçaya ihtiyaçları vardır.Tedarik hizmetlerimiz üretimi durmuş ürünler için alternatif araştırması yaparak gerekirse sizler için, özel olarak parça üretimi üzerine yetkili firmalarla iletişime geçmeyi de kapsıyor.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Stoklarımızda Bulunan Elektromekanik Ürünlerimiz

Elektromekanik kapsamında aradığınız ürünlerde kolay tedarik ve geniş ürün yelpazesi ile cevap veriyoruz.Her biri bir devrenin hareket etmesine, sinyal vermesine veya sistemin sorunsuz bir şekilde hareket etmesine olanak sağlayan malzemeler, işletmelerde iş veriminin ve üretimin devamı için son derece önem taşımakta.Bu yüzden talep edilen ürünün aynı gün tedarik edilerek müşteriye teslim edilmesi bizim için son derece önemli. Relay, sensor, fuse, motor, speaker, buzzer, power supply ve potentiometer elektromekanik komponent kapsamında ihtiyacınız olan tüm ürünler stoklarımızda bulunmaktadır. Elektrik ve elektronik teknolojisi dünyada her geçen gün yenilik ve gelişmelerle değişiyor.Bu yüzden kullanılan teknolojik makineler, cihazlar ve sistemler farklılık gösteriyor. Bu değişime uyum sağlamak ve tedarik zincirinde gelen taleplere cevap vermek adına dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyoruz.