Pasif Komponentler Ürünleri

Günlük hayatta kullanılan birçok elektronik cihazın içinde küçük, dikey, yatay, dikdörtgen, kare veya yuvarlak parçalar vardır. Bu parçalar elektronik cihazlarda devre elemenları olarak görev yapar ve eksikliği halinde cihazlarda istenilen görev yerine getirilmez. İşte bu parçalar pasif devre elemanlarıdır. Elektronik cihazların üretimini yapan firmaların pasif komponent ihtiyaçlarını karşılamaları ve aradıkları parçaların orijinal olması son derece önemlidir. Orijinal parça o ürünün markasına ve özelliklerine göre üretilir. Uyum sağlaması ve aynı performansta çalışması için pasif komponentlerde bu parçaları temin edebilmek için tedarikçi firmalara ihtiyaç vardır. Fidersan her türlü pasif komponentlerde orijinal ürün garantisi sunmaktadır. Parçaların hepsinde orijinallik testleri firmanın kendi ofislerinde bu alanda uzman mühendisler tarafından yapılır. Orijinallik testini geçen ve onay alan ürünler tarafımızdan da kontrol edilerek haftalık yüklemeler ile müşterilere teslim edilir.

Haftalık Yükleme Yapılan Pasif Komponent Ürünlerimiz

Firmamız Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu kanallarıyla elektronik komponent ürünleri için sürekli takip ve iletişim halindedir. Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu’da komponent ürünlerinin fiyat takiplerini de profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Ürünler direkt üreticiden veya global distrübütörleden tedarik ediliyor.Direkt üretici, global distrübütörler ve güvenilir brokerların sunduğu fiyatlar arasında karşılaştırma yaparak en uygun fiyatlı hizmet veren kanallardan alımlar yapıyoruz. Dirençler, kondansatörler, İndüktörler, Kristaller, Osilatörler, Rezanatörler, Ferrit Nüve , Filtreler, Trafolar başta olmak üzere pasif komponentler haftalık yüklemeler ile müşterilerimize teslimat garantisi verdiğimiz ürün seçenekleridir. Teknoloji hızla gelişirken pasif komponent ihtiyaçları da aynı oranda değişiklik göstermektedir. İletişim ve teknolojik yeniliklerin gerektirdiği yeni ürünler de tedarik konusunda takip ettiğimiz müşterilerimize sunduğumuz ürün seçeneklerinden oluşmaktadır. Capacitor, Resistor, Inductor, Transformer, EMI Filter, Ferrite Bead, Crystal, Oscilator, RTC, Varistor ve Antenna talep ve ihtiyaçlarınız için tedarik hizmetlerimiz vardır.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Global Elektronik Komponent Tedarikçilerimiz

Global distribütörlerden düzenli olarak yüklemeler yapıyoruz. Pasif Komponent Global distribütörleri olan Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical gibi firmalardan müşteri taleplerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamaktayız.