Entegre Devreler ICs Ürünleri

Aynı veya farklı özelliklere sahip elektronik devre elemanlarının bir araya getirilmesi ile oluşan birleşik devre elemanlarına entegre devreler adı verilir.Amerika, Avrupa veya Uzakdoğu’da bulunan tedarik ağımızla yapılan komponentlerin ülkemize getirilmesi de profesyonel bir tedarik hizmeti ihtiyacını da beraberinde getirmektedir.İletişimin ve takibin güçlü olması alınan ürünlerin zamanında ve uygun maliyetli olması açısından son derece önemlidir. Bizler de tedarikte kolaylık sağlaması ve üretim firmaları ile direkt iletişim halinde kalabilmek için Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerindeki kanallarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Entegre Devreler ICS Grupları

Entegre Devreler ICS ürünleri haftalık yüklemelerle müşteriye sunuluyor. Modüller, Embedded Entegre Devreler, Zamanlama Entegreleri, Hafıza Çözümleri, Güç Entegreleri, Logiç Entegreler, Interface Entegreleri, Multimedya Entegreleri, Filtreler Ses Entegreleri, Lineer Entegreler haftalık yüklemelerle tedarik ve stok garantili olarak sunduğumuz ürün seçeneklerimizdir. Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörler hızlı tedarik için tercih ettiğimiz isimlerdir.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Güçlü Tedarik Ağı

Ürünleri tedarik etmek kadar müşteriye talep edilen ve ihtiyaç duyulan zaman dilimlerinde teslim etmek de Fidersan Komponent hizmetlerinin önemli prensibidir.Tedarikte stok ve yüksek maliyeti ortadan kaldırarak müşteri memnuniyeti amaçlayan firmamız güven duyulan ve tercih edilen tedarik firmasıdır.