LED Komponentler

LED Komponentler aydınlatma ürünleri olarak tanımlanır.LED aydınlatma ürünleri farklı özellik, renk, bağlantı ve model seçeneklerinden oluşur. Firmaların üretim yapmasını kolaylaştıran bu parçaların tedarik edilmesi de kesinlikle ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bu kompnetlerin üretimi birçok farklı ülkelerde global firmalar tarafından yapılır.Firmaların temin edebilme süreci ekstra bir iş ve üretimde zaman kaybıdır. Bu yüzden tedarikte profesyonel hizmet veren firmalar ve distribütörlere ihtiyaç vardır. Fidersan tedarik zinciri elektronik komponentleri müşteriye kolay ve düşük maliyetli bir şekilde teslim edilme sürecini kapsar. Avrupa, Amerika, Uzak Doğu kanallarımızla tüm dünyadaki stoklara erişim sağlıyoruz.

Stok Sorunu Yaşamayacağınız LED Ürünlerimiz

Led Modüller – Led Driver – Led Komponentler – Led Optikleri – Led Sürücü ve Kontrol Kartları – Led Distans – Power Led – Led Yuvası – Sinyal Lambaları, başta olmak üzere tüm Led komponent ürünleri stoklarımızda vardır. Bu ürünleri direk üretici veya Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörlerden tedarik ediyoruz. Müşterilerimize stok sorunu yaşatmamak ve yüksek maliyet çıkarmamak için tüm firmaların sunduğu fiyatlar arasında en uygununu ve en kısa sürede teslimat olanağı sunan firmaları tercih ediyoruz. LED Komponent ürünleri özellikle Elektrik ve elektronik sektöründe ihtiyaç duyulan elektronik malzemelerdir. Elektrik maliyetlerini düşürme ve sağlıklı aydınlatma olanağı sağlaması nedeniyle LED ürünler artık tüm sektörlerde ve günlük hayatta kullanılan aydınlatma sistemleri olarak ön plana çıkmıştır. Buna bağlı olarak da taleplerde artış görülmektedir.Fidersan olarak müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmama sözü ve stok garantisi veriyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Alternatif ve Muadil Üretim ve Tedarik hizmetleri

Özellikle LED ürünlerde aynı ürünün alternatifleri çok fazla tercih edilir. Aynı özelliğe sahip, daha ucuz ve tüm parçalarda komponent üretimi yapılan muadil ve alternatif ürünlerde tedarik ve müşteriye özel üretim avantajı sunduğumuz hizmet seçeneklerimizdir.LED üretimde oldukça başarılı olan ve daha ucuza tedarik edebileceğiniz Uzakdoğu menşei ürünlerde talep ve ihtiyaçlara göre tedarik hizmetlerimiz vardır.