Konnektörler, Arabağlantı Ürünleri

Makineler, teknolojik cihazlar, elektronik cihazlar başta olmak üzere üretimi yapılan tüm cihazlarda farklı özelliklere sahip komponentlere ihtiyaç vardır. Bazen bozulan parça bütününe dokunmadan değiştirilmesi bazen de yeni üretimler için gerek duyulur. Endüstri, sanayi, mekanik başta olmak üzere özellikle büyük makinelerin üretiminde iki sistem arasında arabağlantı olanağı sağlayan Konnektörler ve arabağlantı ürünlerini Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu kanallarımızla sizlere getiriyoruz.Bu ürünlerin ülkemize getirilmesi ve tedariğin sistemli bir şekilde sağlanması son derece sistemli ve profesyonel çalışma gerektiriyor. Fidersan tüm konnektörler ve arabağlantıların tedariğinde bu ülkelerdeki kanallarıyla güçlü ve sorunsuz bir tedarik ağı sağlamaktadır. Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu ülkelerinde farklı kaynaklarla çalışarak tedarik hizmetlerinde müşterilerimize düşük maliyet ve zaman sorunu yaşanmama garantisi veriyoruz.Fidersan Tedarik hizmetlerinde haftalık yüklemelerle stok garantisi vererek bu konuda fark yaratıyor.

Stoklarımızda Bulunan Konnektörler-Arabağlantılar

Komponent ürünlerinin orijinal olması tedarik hızı kadar önemlidir.Bu yüzden Uzakdoğu ürünlerinde Fidersan olarak orijinallik testleri yapıyor ve onaylanan ürünleri haftalık yüklemelerle müşterilerimize garantili bir şekilde sunuyoruz. Komponent tedariği sağladığımız Avrupa ve Amrerika’da ise direkt üreticiler ve global firmalar ile çalışıyoruz. Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörlerle devamlı iletişim halinde olup konsolide bir hizmet sunuyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Pcb, Dizgi ve Yazılım Süreçlerinde Çözüm Ortağınız

Elektronik devre elemanlarının ve komponentlerin üzerine yerleştirileceği kartların hazırlanması, tasarım ve yazılımları da firmamızın müşterilerine sunduğu profesyonel hizmet avantajlarındandır.Tüm bunların yanı sıra teknoloji sürekli gelişiyor.Teknolojik ürünler, Makineler ve elektronik cihazlarda her gün farklı özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Tedarik hizmetlerinde yenilikleri takip etmek ve müşteriye zamanında tedarik sağlayabilmek için son derece önemlidir. Fidersan Tedarik hizmetlerimizde tüm dünyadaki değişimleri yakından takip ederek eksiksiz hizmet sunmayı amaçlıyoruz.