Güç Yarı İletken Ürünleri

Güç yarı iletkenleri elektronik komponent kapsamında, birçok sektörde birleşen ve bağlantı parçaları olarak kullanılmaktadır. Günlük hayatta ve iş hayatında kullanılan tüm elektronik ve teknolojik cihaz ve makinelerde bu parçaların sağladığı işlevsellik ile hareket, iletme ve bağlantı sağlanır. Güç yarı iletkenleri bu alanda uzman, dünyaca ünlü üreticiler tarafından üretilerek satışa sunulur. Her biri ayrı bir özelliğe sahip güç yarı iletkenlerinde tedarik zinciri son derece önemlidir. Fidersan, elektronik komponent kapsamında yer alan tüm güç yarı iletkenleri ürünlerinde üreticiden müşteriye düşük maliyetli tedarik hizmetleri sunmaktadır. Devre koruyucu komponentler, Mosfetler, Güç Modülleri, Diyot, Transistör, Tristörler ve IGBT yarı iletken güç devreleri stok, fiyat ve haftalık yükleme garantisi ile müşterilerimize sunduğumuz tedarik ürünlerimizdir.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika ile Tedarik Hizmetleri Sunuyoruz

Global tedarik zincirinde müşterilerimizin talep ettiği tüm elektromekanik ve elektronik güç yarı iletkenleri tedarik hizmetleri için üretici firmalar ve global distribütörler ile çalışıyoruz. Uzakdoğu, Amerika ve Avrupa’da oluşturduğumuz geniş ağımızla tüm ürünlerde düşük maliyetli ürün tedarik ederek stok sorununu ortadan kaldırdık.Güç yarı iletkenleri ve tüm elektronik komponentlerin,ihtiyaç duyulan ürünlerin müşteriye söz verilen sürede teslim edilmesi firmamızın en önemli çalışma prensibidir.

Digikey,Farnell (Newark), Arrow, Mouser, Pei Genesis, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical direkt olarak ürün tedariği sağladığımız distribütörlerdir.Bizim için önemli olan ürünleri kaliteli ve düşük maliyetli tedariğini sağlamaktadır.Bu yüzden tek bir firmaya bağlı kalmıyor, Dünya üzerinde yetkili kaynaklardan ürün tedarik ediyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Müşteriye Özel Üretim ve Tedarik

Bazı devrelerde ve yarı iletkenlerde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak eski modellerde üretim durdurulur.Uzak Doğu’da üretimi durmuş ürünler için alternatif araştırması yaparak gerekirse sizler için özel olarak parça üretimi yaptırabiliriz.Elektronik komponent kapsamında üretilen tüm ürünlerin tedariği için profesyonel ve planlı çalışma sistemi şarttır.Rekabetin yoğun olduğu sektörde Fidersan sunduğu ekonomik çözümler ve stok garantisi ile bu alanda tercih edilen tedarik firmasıdır.Röle, Röle Soketleri, Potansiyometre, Switchler, fanlar, Enkoderler ve Elektromanyetik pompalar başta olmak üzere elektronik komponentlerde aradığınız her üründe haftalık yüklerimizle taleplerinize hızlı ve orijinal parça garantisi ile cevap veriyoruz.