TFT & LCD & LED Display Ürünleri

LCD ekranlarda her bir piksel için ayrı bir transistör kullanılır. TFT teknolojisi ile üretilen ekranlar özellikle bilgisayar, tablet, telefon ve televizyon gibi ekranlarda çözünürlük sağlar. LED Dısplay ile yapılan arka aydınlatmalar ince panel üretiminde büyük avantajlar sağlar. Buna bağlı olarak TFT & LCD & LED DISPLAY ürünleri teknolojik alanda yapılan üretimlerde son derece önemli unsurlardır. Bu ürünlerin orijinal olması da üretim yapılan sektörlerde parçaların uyumlu olması ve istenilen kalitede çalışması için son derece önemlidir.Gelişen teknoloji ile bu ürünlerde ve aksesuarlarda da yenilikler yapılıyor. Çeşitli komponentlerden oluşan ve farklı özelliklere sahip ürünleri dünyaca ünlü firmalar üretiyor. Bu ürünlerin ülkemize getirilmesi ve stoklarda bulunması üretim yapan firmalar bu ürünleri hazır olarak kullanma avantajına sahip olurlar. Daha önceden üretilen ürünlerin bozulması ve parça değişimleri için de servis hizmetleri verilir. Tedarik edilen parçaların orijinal olması ve markanın kendi üretimi olması son derece önemlidir. Fidersan, güçlü tedarik ağı ile dünyaca ünlü üreticilerden uygun fiyatlı olarak aldığı komponentleri müşterilerine stok sorunu yaşatmadan teslim etmektedir.

TFT & LCD & LED DISPLAY Ürünlerinde Düşük Maliyetli Tedarik Hizmetleri

Bu ürünler tedarik zincirinde müşterilere gelene kadar ciddi fiyat artışları yaşayabiliyor.Bu yüzden direkt üretici firmadan tedarik etmek son derece önemli.Aynı zamanda ürünleri stoklarında bulunan farklı kaynaklar ve brokerler vardır. Her türlü komponent tedariğinde bu firmalarla sürekli iletişim halinde olmak fiyat karşılaştırması yapmak gerekir. Uzakdoğu, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerindeki kanallarımızla komponent ürünlerinin tedariği için profesyonel çalışmalar yürütüyoruz.Stoklarında bu ürünü bulunduran ve düşük maliyetli olarak satışa sunan yetkili distribütörlerden aldığımız ürünlerde haftalık yüklemeler ile stok sorunu yaşamayacağınız bir hizmet prensibi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Stoklarımızda Bulunan Komponent Ürünlerimiz

Komponent ürünleri endüstri üretimlerinden sanayi üretimlerine, otomotivden elektronik ve elektromekanik ürünlerin üretimine ve savunma sanayinden teknolojik cihazların üretilmesine kadar birçok sektörde tedarik ihtiyacı doğuran geniş kapsamlı ürün seçeneklerinden oluşur. Bu ürünlerin kendi alanlarında üretim yapan firmalardan tedarik edilmesi titiz ve profesyonel çalışma gerektirir. Bu alanda oldukça güçlü bir rekabet ortamı vardır ve bu rekabet ortamında müşteri memnuniyetini sağlayan firmalar her zaman daha çok tercih edilir. Röle & Röle Soketleri - Potansiyometre - Switchler - Fanlar - RF Ürünleri - Enkoderler - Elektromanyetik Pompalar - Ses Ürünleri - İzolasyon Ürünleri – TFT – LCD – LED Dısplay başta olmak üzere tüm ürünlerde düşük maliyet ve stok garantisi sunan firma olarak tercih ediliyoruz.