Güç, Devre Koruma Ürünleri

Birçok cihazın ve makinenin çalışmasında, ölçümlerin ve güvenliğin sağlanmasında ve farklı özellikleri ile sektörlerde kullanım gerekliliği doğuran Güç, devre koruma ürünlerimiz geniş ürün yelpazesi ile stoklarımızda bulunmaktadır. Lehimleme Sistemleri –Pil Devreleri – Hat Koruma-Trafolar en çok ihtiyaç duyulan güç, devre koruma ürünleridir.Ayrıca aradığınız tüm güç, devre koruma ürünleri ve komponent çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır.Güçlü bir rekabet ortamının olduğu komponent tedarik hizmetlerinde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunarak sektörde tercih edilen firma olarak elektronik ve elektromekanik tüm komponentlerde tedarik garantisi veriyoruz.Onlarca farklı firma tarafından yapılan üretimlerin, fiyatların ve stokların analizlerini yapmak ve müşteriye düşük maliyetli tedarik avantajı sunmak için hizmet veriyoruz.

Tedarik Zincirimiz ve Çalıştığımız Distribütörler

Tedarik zincirimiz Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu başta olmak üzere global distrübütörlerdir.Buralarda eksiksiz bir takip ve sunulan fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilmek için birebir iletişim halinde olmak son derece önemlidir. Teknik ve alanında uzman personellerimizle elektronik komponent üretimlerinde dünya gündemlerini takip ediyoruz. Bize en uygun fiyatı sunan distribütör veya direkt üretici firmalardan alım yapıyoruz.Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörlerden yüklemeler yapıyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Haftalık Komponent Yüklemelerimiz

Farklı kategorilerde sunduğumuz tedarik hizmetlerimizde haftalık yüklemelerle müşterilerimize stok garantili tedarik olanağı sunuyoruz.Düşük maliyetli ürünleri müşterilerimiz için güncel olarak tedarik etmekte,.Teknoloji, elektronik, elektromekanik başta olmak üzere her alanda yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek rekabetin yoğun olduğu bu sektörde ayakta kalabilmek için son derece önemlidir. Bu yüzden yenilikleri yakından takip ediyor ve piyasalarda yeni üretilen tüm komponentlerde tedarik olanağı sunuyoruz. Ayrıca bazı ürünlerde muadil çözümlerimiz, alternatif ürün seçeneklerimiz ve müşteriye özel üretim hizmetlerimizle sektörlerde duyulan tüm taleplere cevap verebilecek çözüm önerilerimiz var.Sipariş ettiğiniz ürünleriniz söz verdiğimiz tarihte adreslerinize ulaştırılacaktır.