Kablolar, Teller ve Takım Ürünleri

İnsan hayatında kullanılan her türlü, cihaz ve makinelerde bağlantı ve iletken kablolar, teller ve bunları oluşturan takımlarla sağlanır. Elektromekanik, elektronik, konnektörler, güç yarı iletkenleri başta olmak üzere birçok devre ve komponentlerde bağlantının sağlanması için farklı özelliklerde kablo, tel ve takımlara ihtiyaç duyulur. Otomotiv, Savunma, Medikal, Endüstriyel otomasyon ve akıllı sistem teknolojileri de bu parçaların sürekli ihtiyaç duyulduğu sektörlerdir. Firmaların ve sektörlerin ihtiyaç duydukları her bir parçanın zamanında ve orijinal olarak tedarik edilmesi önemlidir. Her türlü komponent ihtiyaçlarına cevap verebilmek için güçlü bir tedarik ağına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tercih edilen bir tedarik firmasıdır. Amerika, Uzakdoğu ve Avrupa kanallarımızla ürünlerin tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Stoklarımızda Bulunan Komponent Ürünlerimiz

Kablolar - Teller ve Takımlar - Kablo takımları - Flat flexible kablo - Flat kablo - Röle - Röle Soketleri – Potansiyometre – Swichler – Fanlar - RF Ürünleri – Endokerler- Elektromanyetik Pompalar - Ses Ürünleri - İzolasyon Ürünleri, tedariğini yaptığımız komponent ürünlerimizdir.Fidersan, tasarım, yazılım, üretim ve Pcb üretimlerinde çözüm ortağınızdır. Dünyanın lider komponent üreticileri olan firmalar ve yetkili distribütörler ile çalışarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerde müşterilerimize güvenilir hizmet olanağı sunuyoruz. Digikey, Farnell-Newark, Pei Genesis, Arrow, Mouser, TTI, Future, Avnet, Rochester, Rutronik, NAC Semi, Verical vs. gibi yetkili distribütörlerden ürün tedarik ediyoruz.

Piyasada üretimi durdurulmuş bazı ürünler vardır. Bunlar genel olarak teknolojik yeniliklere bağlı olarak cihazların değişimine göre gerçekleşir. Bazen de firmalar istedikleri üründe aynı özelliğe sahip ama daha uygun fiyatlı muadil ürünleri tercih ederler. Uzakdoğu ofisimiz bu konuda uzmandır. Örneğin bir konnektör veya kapasitor kullanıyorsunuz, aynı özelliklerde Çin menşei muadil bularak maliyet düşürmenizi sağlıyoruz.Fidersan sizin çözüm ortağınız.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.