Kablosuz & IOT Çözümlerimiz

Kablosuz internet veya nesnelerin interneti olarak bilinen IOT çözümleri ile günümüzde teknoloji, internet ve akıllı sistemler başta olmak üzere birçok alanda uzaktan yönetim sağlanmaktadır. Kablosuz sistemler iş sektörlerinde verimin artmasına ve hayatın kolaylaşmasına olanak tanır. Kablosuz &IOT Çözümleri farklı sektörlerde kullanmak üzere farklı komponentlerden oluşur. Dünya üzerinde bu parçaların üretimini yapan global firmalardan tedarik edilen komponentler üretim yapan firmalar için önemlidir. Talep edilen parçaların maliyeti, teslimat süreleri, orijinal olması tedarik zincirinde müşteri memnuniyeti için önem verilmesi gereken unsurlardır. Fidersan tüm Kablosuz & IOT Çözümleri, elektronik ve elektromekanik komponentler başta olmak üzere firmaların ihtiyaç duyduğu komponent tedariklerinde istenilen kalitede hizmet sunmaktadır. Elektronik ve elektromekanik komponent tedariğinde güçlü bir rekabet ortamı vardır. Bu yüzden takip edilen kaynakların güvenilirliği ve düşük maliyetli satışlarının planlı bir şekilde takibini yapıyoruz. Müşteriye en uygun fiyatla aradığı ürünleri sunabilmek için üretim yapan firmalardan direkt alım yapıyoruz. Brokerler ve yetkili distribütörler de bu süreçte düşük maliyet teklifleri için sürekli iletişim halinde olduğumuz tedarikçilerimizdir.

Kablosuz & IOT Çözümleri ve Stok Garantili Ürünlerimiz

Wifi Modül – Lora Modül – Bluetooth Modül – GSM/GPS/GPRS – RFID Okuyucu ve Etiketler – Wireless Modül – Standart RF Modül – Hazır RF Alıcı ve Kumanda – Antenler – RF Geliştirme Kitleri – RF Entegreleri stoklarımızda bulunmaktadır. Avrupa, Uzak Doğu ve Amerika’da bulunan kanallarımızla talep edilen ürünlerin tedariğini sağlayacak güçlü bir kadro ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Farklı Kategorilerde Komponent Tedariği Sağlıyoruz

Her sektörde ihtiyaç duyulan ve iş hayatının ve üretimin devamı için önemli olan komponentler firmamız tarafından geniş ürün yelpazesi ile sunulmakta. Elektronik ve elektromekanik komponentler, Yarı iletkenler, Pasifler, Display, Konnektörler, Arduıno ürünleri, Kablolar Teller ve takımları, Entegre Devreler ICS, TFT & LCD & LED DISPLAY, PCB, Güç Devre Koruma elemanları ve bunların alt kategorisinde yer alan tüm orijinal parçalarda sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile komponent tedariği hizmetleri veriyoruz. Digikey, Farnell, Mouser, Arrow ürünlerinde ayrıcalıklı fiyatlar sağlıyoruz.