PCB Dizgi Ürünlerimiz

(İngilizce: Printed Circuit Board) kısa adıyla PCB, elektronik devre elemanlarının üzerine yerleştirildiği kartlardır. Plakaların bakır yüzeyleri eritilerek devrelerin bağlanması için yollar açılır ve bu yollar aracılığı ile devreler arasında bağlantılar yapılır.Farklı renklerde üretilir.Tek taraflı ve çift taraflı kart çeşitleri vardır. Tüm elektronik sistemlerde, makine ve cihazlarda bağlantı ve iletim sağlanması için bu kartlara ihtiyaç duyulur. Tüm ürünlerden bağımsız olarak üretilen ve tasarlanan PCB kartlar dünyaca ünlü üretim yapan firmalarda yapılmaktadır. Bu ürünlerin tüm dünyada kullanılması ile profesyonel bir tedarik ağı ile sağlanır.Firmamız global üretim yapan firmalarla direkt iletişim halindedir ve bu ülkelerdeki tedarik ağıyla ürün ihtiyaçlarında zaman ve stok sorununu ortadan kaldırmaktadır. Fidersan güçlü ve düşük maliyetli tedarik arayan firmaların aradığı kalitede ve profesyonellikte hizmet sunmaktadır.

Düşük Maliyetli PCB Dizgi Tedarik Hizmetleri

Avrupa ve Uzakdoğu kanallarımızdan en uygun fiyatlarla sizlere pcb dizgi tedariği sağlıyoruz.

Uygun fiyat, hızlı teslimat ve kaliteli ürün ile elektronik cihaz üreticilerinin adetli ve prototip PCB Dizgi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Geniş tedarik ağımız sayesinde, kısa süreler içerisinde PCB siparişlerinizin teslimatını sağlamaktayız.

Tüm ürünlerde haftalık yüklemeler yaparak stok sorununu ortadan kaldırıyoruz. İhtiyacınız olan ürünler için teklif formunu doldurmanız yeterli. Kısa sürede ürünleriniz verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Hizmetlerimiz yalnızca yurt içi değil yurtdışı olarak da yapılmaktadır.

Elektronik komponent kapsamında direkt üreticilerden ve DIGIKEY, FARNELL, PEI GENESİS, ARROW, MOUSER, TTI, FUTURE, AVNET, ROCHESTER gibi global distribütörlerden düzenli olarak yüklememiz mevcuttur. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa yüklemelerimiz ile elektronik malzeme tedariği sağlıyoruz.

Fidersan Tedarik Hizmetlerimiz

Uzakdoğu ve Avrupa’da ki kanallarımızdan düzenli olarak yaptığımız yüklemeler ile uygun fiyatlı PCB Dizgi ithalatı gerçekleştiriyoruz.Uzman kadromuz, ihtiyacınız olan PCB dizgileri için detaylı çalışmalar yaparak ürünlerin en kısa sürede pcb sipariş ve teslimatını gerçekleştirmektedir.